Acum nu bag mana in foc, dar temperaturile de la CPU sunt mult prea mari, chiar si cu caldurile din ultima vreme. Daca ai indemnarea necesara, nu e cea mai rea idee din lume sa schimbi pasta termica. Eu insa m-as mai documenta inainte de a face ceva. La mine doar in Skype huruie si face ca toti dracii, sau cand am proiecte mari in FCP sau PS, ca in rest la ce zici tu sta pe la 45-50 de grade.

Reply With Quote