Single post: iPhone 7 & iPhone 7 Plus
-
Admin
Mai nu stiu... mie nici nu pot sa spun ca-mi displace total, dar nici nu ma omor dupa design-ul din clipul postat de tudy... Daca doar atat mai poate inova Apple, atunci asta e. Oricum sunt sigur ca va zbura (6S-ul si 6S Plus-ul deja mi se par arhisuficiente pt. un smartphone in ziua de azi) ca performante... ca va avea camera mai buna (pacat ca tot in afara)... mai mult RAM s.a.m.d. Dar cel mai mult sper sa vad o baterie mai de capacitate mai mare, si ceva inovatie pe-acolo, sa ma lase cu gura cascata. Altfel, mai astept un an fara regrete...