Eu inca imi cumpar telefoanele dupa design, caz in care ma dezamageste crunt. Poate vor aduce ceva interesant in iOS, altfel vor avea in continuare telefoane mai urate decat competitia.
Eu inca imi cumpar telefoanele dupa design, caz in care ma dezamageste crunt. Poate vor aduce ceva interesant in iOS, altfel vor avea in continuare telefoane mai urate decat competitia.