Si pana la urma ce te deranjeaza pe tine? Ca de obligat nu te obliga nimeni sa il iei, iar luand in calcul ca cei care fac selfie-uri sau au statusuri cu #lifestyle si mai stiu eu ce balarii isi platesc telefoanele din banii lor si nu din ai tai, tot nu inteleg de ce esti deranjat. Exista oameni si oameni. Cat despre pret, lumea comenteaza, dar in lumea "normala" din vest pretul unui iPhone nu e nici o cincime dintr-un salariu lunar.

Reply With Quote