Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
@Iry acelasi lucru si acolo, ce sa facem e plina lumea asta de consumatori orbi, idioti care stau la coada si isi instaleaza corturi sa isi cumpere un amarat de telefon, pentru ce? Cum sa dai in fiecare an o groaza de bani pe un telefon? Oricum nu le folosesc numai pentru selfiuri si statusuri cu hesteg.
Nu da nimeni o groaza de bani pe un telefon. In USA un iPhone costa cam un sfert din salariul mediu. La noi salariul mediu este de 1600 de lei. Ti s-ar părea aberant sa dai 400 de lei pe an pentru un telefon nou doar ca sa ai selfies mai reușite? Sau crezi ca romanii se înghesuie in corturi ca sa prindă ultimul model?