Are cineva noul Trackpad? Cel plat si cu incarcare prin Lightning? Tocmai ce l-am distrus pe cel vechi scapand ceva pe el (don't ask) si ma gandeam sa iau modelul nou ca are suprafata mai mare, dar forma celui nou mi se pare mai nereusita, cum nu mai are acea inclinare.

Pretul e putin ridicol ce-i drept, 320RON vs 620RON. Desi banuiesc ca poate gasesc cu putina rabdare si pe olx/okazii o bucata sigilata.