@ Media Galaxy (Altex)...
O daaa, acum chiar ne faceti sa ne prapadim de ras, daca asta nu ar fi de plans, sau de toata jena.
Sunt si eu in situatia lui Chazy si este imposibil ca astea sa fie primele cazuri. Efectiv le stiti si le (ne) ignorati, ca de, daca inca merg vanzarile, de ce nu ? De ce sa aveti batai de cap ? Hai sa-i prostim.pe prosti.
Eu inca astept jocul. Maine daca nu ma suna curierul, fac comanda in alta parte.
Ati cerut confirmarea precomenzii, da ?
Pentru ce ?
A, da, ca sa nu trimiteti colete aiurea prin tara, da ?
Ei, ce sa vezi, pentru ca "de ce ti-e frica, nu scapi", daca maine fac comanda in alta parte si cu toata precomanda voastra, aia o sa se miste mai repede decat voi, ce sa vezi, O SA PLIMBATI NITEL UN COLET PRIN TARA. Ca de anulat nu anulez comanda (nu ca nu se poate, dar nici nu vreau, de al dracu' ce sunt si de ce m-ati facut voi sa fiu, na ), dar nu ridic coletul de la curier. Simplu, este ?
Sa spuneti merci ca nu o fac si cu vreun frigider de ala mare, dublu, ca sa nu raman chiar cu "onoarea mea nereperata" (vorba lui nenea Iancu), dupa circoteca asta, cu precomenzile.
Si voi si Altex si emag, v-ati dus la.vale...
Am mai patit una frumoasa cu unul dintre voi.
Am facut precomanda, a intarziat fata de ziua lansarii cu vreo 2 zile (normal), a venit, iar in urmatoarea zi, pe site, era la vanzare in acelasi format, dar ... mai ieftin deja cu 50 lei.
Nebun sa fii sa mai faci precomenzi.
Care ar fi beneficiul, in afara ca te simti luat in ras, bașca, mai platesti si in plus.
Cred ca voi ori nu ati prins faza cum e cu precomezile astea, ori o ardeti cu noi (fraierii) la misto.
Numai noaptea asta nu e "maine". Daca nu misca nimic, o sa plimbati colete prin tara...
Bafta si vanzare buna...
(nu dezvolt discutia)