Eu l-am dat pentru ca nu il mai foloseam, iar atunci cand o faceam, eram mai mereu nemultumit de calitate si am zis ca nici nu mai incerc. Ideea produsului, sau a altor clone, e foarte buna. Am avut pana acum GoPro 3 Black, 4 Silver, 4 Black si Session, si le-am vandut pe toate mai repede sau mai tarziu. Iar diferentele intre generatii au fost minime, doar 4 Black ce a adus 4K la un framrate decent, ca in rest diferente reale nu au fost intre ele.

Also, eu unul nu pot si nici nu as putea urmari prea mult un clip de GoPro, acel fisheye e ok pentru anumite situatii, dar sa te uiti la ceva de 1min jumatate sau 2min cu fisheye, e obositor si deranjant. Motiv pentru care nu am folosit mereu decat fragmente din filmarile cu GoPro's, iar atunci cand am facut-o au fost diferente prea mari de calitate a imaginii intre GoPro si celelalte camere folosite.

Luand toate astea in calcul, am ales sa ma despart de ultimul avut (Session) pentru ca a stat 2 luni degeaba eu nevrand sa il mai folosesc. Astfel a plecat. I l-am vandut unui fost coleg cu 250EUR.