Eu nu prea inteleg care-i problema. La urma urmei, nu este SINGURUL TELEFON DIN LUME si sunteti cu totii obligati sa-l cumparati, ca-n comunism.

Atat de multe discutii si aici si pe tot internetul, de la Apple haters care blameaza orice "noutate" aduce noul iPhone, incat mi-e si scarba sa intru pe facebook/9gag/twitter 2-3 zile dupa fiecare anunt.

Nu-ti place faptul care nu mai are jack ? Nu cumperi! Nu-ti place ca are camera iesita in afara ? Nu cumperi! Nu-ti place ca modelu ala negru lucios seamana cu un iPhone 3G si se zgarie suuuuper usor ? NU CUMPERI !!!