Nu mai avem nevoie de cabluri, doar de adaptoare sau cutii pentru casti, vom cara mult mai putine la noi.

Uneori am impresia ca daca apple ar face downgrade la specificatii sau rezolutie tot se vor gasi oameni care sa spuna ca oricum nu aveam nevoie de atata .