AngelOFPain: eu nu m-am referit la tine, dar daca te-ai simtit printre cei care au procedat asa (cu rahanul) atunci nu pot sa mai comentez nimic...
AndRewqp: pai in cazul acesta de ce nu-ti iei un S7? E un telefon bun! Nu-ti lua Apple doar pt. ca-i Apple...

Reply With Quote