Quote Originally Posted by Mayhem View Post
are un design reusit din nou
ai scris "are fix acelasi design ca inainte" gresit.


Mie toata treaba cu design-ul telefonului mi se pare ca povestea cu hainele cele noi ale imparatului. Cand iese monarhul gol pe strada si toata lumea il lauda, ca ce haine faine are, cat e de deosebit, dar cata eleganta! Si abia cand un copil indrazneste sa spuna in gura mare ca imparatul e gol, lumea incepe sa vocifereze.

Avem nevoie de copilul ala si aici sa urle: E ACELASI TELEFON, BA!