Single post: iPhone 7 & iPhone 7 Plus
-
Senior Member

Originally Posted by
marv
ai scris "are fix acelasi design ca inainte" gresit.
Mie toata treaba cu design-ul telefonului mi se pare ca povestea cu hainele cele noi ale imparatului. Cand iese monarhul gol pe strada si toata lumea il lauda, ca ce haine faine are, cat e de deosebit, dar cata eleganta! Si abia cand un copil indrazneste sa spuna in gura mare ca imparatul e gol, lumea incepe sa vocifereze.
Avem nevoie de copilul ala si aici sa urle: E ACELASI TELEFON, BA!
E acelasi telefon nimic de zis, dar pentru ca e acelasi telefon designul e la fel de reusit, e acelasi design reusit. Mie imi place, nothing else matters.