Single post: iPhone 7 & iPhone 7 Plus

  1. #114 SP
    Admin MonkY's Avatar

    iPhone 7

    Scuze de off-topic dar mi-a adus aminte razvanrazy de S7 Edge. Eu imi doresc la nebunie un S7 Edge, varianta de la coreeni (sau chinezi), cea fara logo pe partea frontala. Daca aveti idee de unde as putea procura asa ceva, dau un metru de bere!

    P.S. E atat de belea (fara logo) incat acest telefon va sta pe piedestal la mine pe birou, cu inscriptie "Do not frickin' touch it!"
    Attached Images Attached Images samsung-galaxy-s7-edge-no-logo.jpg