razvanrazy: poate oamenii au dreptate man, si n-or sa se mai vanda bine ifoanele. Ceea ce pentru mine iar va fi un lucru bun. Cu cat se vor vinde mai putine, cu atat sunt mai mari sansele ca Apple sa nu se culce pe lauri. Insa toti cei care cunsc Apple de acum 20-25 de ani si nu doar de cand au lansat iPhone-ul, stiu bine ca ei au o filozofie la care nu vor renunta (chiar si fara Steve Jobs). Si a zis-o cel mai bine chiar Steve in interviul acesta (got to love that guy!): https://youtu.be/65_PmYipnpk?t=2m45s.
Si sa trecem la o o nota mai funny, vorba lui tudy: