Single post: iPhone 7 & iPhone 7 Plus

  1. #128 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu stiu de ce te ataci, mai ales ca ce ai postat tu, postasem chiar eu cu o pagina inainte: http://www.consolegames.ro/forum/f81...ml#post1367031
    Ce ai postat tu e un adaptor cu 2 lightning-uri, adica exact ce s-a folosit in imaginea aceea "funny". E altceva fata de adaptorul care are un port lightning si un jack. Care e mai simplu si rezolva problema.

    Sincer mie chiar imi pare rau ca Apple a renuntat la portul de jack. Si nu pentru ca era o vechitura sau ca a facut loc altor tehnologii... ci pentru ca pe treaba asta se face deja o caterinca de neimaginat.

    Bine, in final poate ai si tu dreptate... e "freedom of speech". Doar ca n-avem nimic de castigat din balacareli. Din toti cei care s-au legat de jack, nici macar unul n-a intrebat cum sta noul Fusion in teste, cum va fi (pentru prima oara) cu Quad Core pe iOS, cum functioneaza chestia cu 2 camere, cum e cu noul ecran (daca intr-adevar e diferenta de luminozitate), cum se aude cu dual speakers (care au si o plaja ceva mai mare), cum e cu noul LTE (si daca vom vedea asa ceva la noi), cati mAh are noua baterie (sau e totul un gimmick din software si lower CPU usage?)... Adicatalea, chestiile care ar trebui sa ne intereseze pe noi astia mai tehnici. Dar las' ca apare el in review-uri si vedem atunci. Meanwhile, what happened to Jack?
    Attached Images Attached Images iphone-7-titanic-apple-jack.jpg