Se pare ca din nou este o epoca magnifica in care sa fii in viata, momentul in care bariera de performanta dintre telefoane mobile si laptopuri a fost sparta. Se intrevad lucruri interesante la orizont. Bine jucat Apple, bine jucat! Am impresia ca o sa vedem console grade graphics in telefoane Apple foarte curand.

Reply With Quote