Risipa si oameni prosti. Asa fac unii la orice produs nu numai la Apple, am vazut videoclipuri pe youtube cu oameni care stateau la coada la lansare la Xbox One, PS4 si parca si la Nintendo Wii sau WiiU doar ca sa cumpere consola si sa dea cu ea de pamant in fata celorlalti oameni. Eu unul decat sa fac o treaba din asta, daca mi-as permite sa iau o consola doar sa dau cu ea de pamant as face mai bine un copil fericit facandu-i-o cadou.
E posibil sa faca asta si pentru vizualizari, dar chiar si asa este risipa.