Single post: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2373 SP
    Junior Member Shiro's Avatar





    #21. Senran Kagura Estival Versus - 100% (2/10) - A 2a mea platina pentru PSV. Ce pot spune...fiind un mare fan anime, jocul a fost chiar foarte bun pentru mine. De ce? Pai, stilul de lupta e simplu, si foarte usor de invatat, hot girls, pervesiune (care este silly, dar totusi mi-a placut ) la maxim, flashy combos/moves/etc, multe caractere, pumping soundracks. Pentru mine, jocul a trimis tot ceea ce se presupune ca trebuie sa trmita. In materie de trofee...nimic nu a fost greu...a fost un picut enervant trofeul Your OCD is Showing (amuzant nume pentru trofeu app -], pentru ca a trebuit sa verific o lista, sa vad ce am ratat din joc, pentru a debloca, si eventual cumpara fiecare item valabil in shop. Dar avand in vedere ca am avut chapter select...nu mi-a loat mult timp sa rezolv trofeul asta. Nota finala: Enjoyment (7/10), Trofee Difficulty (2/10 , doar pentru Your OCD is Showing).

    Si in sfarsit pot sa ma apuc de un JRPG de acum...urmatoarele 2 zile fiind liber, a picat numai bine. Acum sa vedem de care sa ma apuc intai...Tales of Hearts, Persona 4 Golden, sau Re;birth Neptunia?
    Attached Images Attached Images 1le0df14.png