Man, initial am pus adresa de la share si nu a mers, asa ca am copiat-o pe aia din bara si la fel. Anywho, referitor la iPhone 7, astea sunt motivele pentru care trec MEREU la S-uri![]()
Man, initial am pus adresa de la share si nu a mers, asa ca am copiat-o pe aia din bara si la fel. Anywho, referitor la iPhone 7, astea sunt motivele pentru care trec MEREU la S-uri![]()