Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
Chiar este nefinisat.In afara de gameplay-ul reusit,alte atuuri nu prea mai are,hai sa zicem totusi la unele fete ale jucatorilor s-au straduit un pic mai mult,in rest la licentierea echipelor sunt praf:in fiecare an dregem ciorba cu un patch de smantana.La partea online,nu am cuvinte:abia daca am jucat vreo 6 jocuri(dureaza mai mult sa caute useri decat jocul in sine).Animatii slabute,portarii sunt mai ok fata de alti ani,cu mici improvizatii...ce ma supara cel mai tare e ca speram sa pot juca online cu echipele editate,dar...no chance.Konami ne vand la acelasi prex aproximativ cu concurenta,dar un produs cu multe lacune.Ma gandesc ce s-ar intampla daca ar fuziona licentele si feature-urile din EA cu gameplay-ul din Pes?Cred ca le-ar arde serverele
Pai ce ar fi fost un Bayern Munchen cu toti jucatorii editati 99+ acolo in meciurile online din partea baietilor veseli only spamin'long balls!

In fifa acum cativa ani cand era posibil acel mod head to head (unranked) unii veselasi aveau toti jucatorii posibili verzi,rosii,albastrii,galbeni,roz intr-o singura echipa rainbow style cu Ronalzi,lessi,ronaldine,ibrahime,cavani,suarezi,ne ymari,ozili,noieri si unii no name cu valori de 99!