Quote Originally Posted by poiuyt View Post
da bre,aim assist.. dar lasa !

asimov aka septiceye e suparat ca il tot scot din friends list
Mey puiule, tu m-ai adaugat ultima data. M-ai vazut ca sunt activ aici pe thread si m-ai abordat. Desi mi-ar place, nu ma prea bag la squad si party cu voi pt ca imi place flexibilitatea de a juca singur. Mai fac cate o pauza intre deaths, mai ies in gradina, mai abuzez telu etc. Mai intru pe jocul vostru cand va vad online si daca imi place harta, insa de multe ori ma muta in echipa adversa pt balans si nu imi place sa trag in compatrioti si ies.

Recunosc ca imi place si mie un KD fain la sfarsit de tura. Asta+ scorul e o scula buna de a masura cat ai contribuit la victorie. Insa nu pot fi impresionat de 2 duzi care au stat in attack chopper o tura intreaga pe Siege of S. si au macelarit tot din cauza lipsa pilot bun in echipa adversa sau AA gun.

Iar legat de video tau de mai sus: sorry, insa o sa fiu critic. Da, ai o runda buna, insa abuzezi de "target snap" intr-un mod rusinos si vrei si credit pt asta. Odata ce esti ADS si tragi asupra tintei, nu vad nici un motiv sa iesi si intri iar in ADS de 3 ori pe secunda decat ca sa compensezi cu target snap pt tracking-ul tau slab. O faci atat de subtil incat e abia vizibil, insa o faci.

Fireste nu e vina ta. Doar folosesti o mecanica a jocului de care beneficiaza toti in avantajul tau. Dau vina pe joc. Blame COD.Dupa primele 10 min mi-am dat seama cat de puternic e auto aim-ul in jocul asta asa incat si in ziua de azi se cere pe battlelog sa fie diminuat. Din acest motiv, eu unul am jucat sute de ore doar cu DMr si LMG care nu beneficiaza de snap-on, insa m-am plictisit de ele si sunt limitate. Asa ca stau si eu cu auto-aim ca ceilalti, insa odata ce sunt ADS acolo raman pana mor sau moare el.