Single post: Ce ne-am cumparat azi - PC

  1. #425 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    ^Nu si pentru cine doreste o experienta vanilla, problema cu moding-ul este ca poti sa ajungi atat de mult sa tot modifici jocul incat sa se piarda directia si farmecul lui, sau poti sa te pierzi in moding si sa uiti de joc, eu am patit-o si am decis sa fac o pauza cu moding-ul. De ceva vreme tot vroiam o experienta imbunatatita pentru Skyrim iar acum ca o voi avea sunt nerabdator XD.

    ----------------------------------------------------------------------------------

    Acestea find spuse... nu este tocmai pentru mine dar i-am cumparat mamei mele, un Monitor-TV LG IPS, avea un televizor cam amarat si de multa vreme am vrut sa-i fac rost de ceva de calitate, totusi nu pot spune ca nu am iesit si eu in castig, mi-am recuperat cel de-al doilea monitor , un LG 5:4 (de obicei suportul ce l-am facut pentru monitoare este acoperit dar cum rearanjez si fac curat prin casa nu m-am mai obosit pentru o poza), in rest ar mai fi si adaptorul bluetooth ce l-am luat pentru maneta DS4, acum astept sa soseasca adaptorul wireless pentru maneta de XB1.
    Attached Images Attached Images wp_20161015_09_04_09_pro.jpg wp_20161007_19_12_59_pro.jpg 1080p.jpg