Mie mi s-a parut o porcarie ordinara. O manipulare jegoasa a telespectatorului care s-a atasat de unele personaje, o manipulare menita doar sa iti trezeasca in mod abuziv anumite sentimente. O copiere a stilului din Game of Thrones, insa fara dezvoltarea personajului ca urmare a unor actiuni "dure" cum zici tu si fara a da un scop intamplarilor care tocmai au avut loc.

S-a ajuns cu povestea aici din greseala, nimic nu a impins in mod real povestea aici, pare totul improvizat doar incat sa iti ia ochii cu astfel de momente.