Credeam ca sunt singurul care a abandonat TWD dupa cel de-al doilea sezon... Inca il am acolo pe lista, dar dupa ce am citit pe aici slabe sanse sa il vad prea curand
Cu o intarziere de 3 ani am inceput si eu House of Cards. Pur si simplu genial![]()
Credeam ca sunt singurul care a abandonat TWD dupa cel de-al doilea sezon... Inca il am acolo pe lista, dar dupa ce am citit pe aici slabe sanse sa il vad prea curand
Cu o intarziere de 3 ani am inceput si eu House of Cards. Pur si simplu genial![]()