Cred că nu sunt fan Marvel, nu stiu, nu mi-au plăcut nici actorii, nu stau sa scriu recenzii despre filme, chiar nu mă pricep. Nu m-au prins, dacă nu îmi plac actorii nu prea ma poți convinge cu un film sau serial. Le-am încercat apoi si pe celelalte, maxim doua episoade. Mi-am făcut un obicei acum, dacă un serial nu ma prinde dupa doua episoade renunț, prefer să încerc altceva. Îți dau un exemplu, stiu ca nu e un serial care ar merita premii dar din astea mai recente m-am simțit bine când am văzut Lucifer, m-a distrat, actorul din rolul principal mi se pare bun.

PS: Cu Daredevil am avut răbdare un sezon întreg, apoi am renunțat.