Watch Atlanta. Cel mai bun debut comedic de la Louie încoace. Also, e în derulare sezonul 2 de la Ash vs Evil Dead (pentru cunoscători). Încă se ține bine.
Mă lupt cu Luke Cage de când a apărut, mai am vreo două episoade. Păcat, serialul avea potențial dar au decis să se rezume la writing tipic de supereroi, mehhhhhhhhhh... Să vină odată 2017 cu Twin Peaks.

Reply With Quote