Prezentarea a fost chiar jenanta, mult sub ce-a anuntat MS cu o zi inainte. Imi place trackpad-ul supradimensionat si touch id-ul. Bara aceea de sub ecran mi se pare foarte aiurea si un inconveniet. Ce o sa faca persoanele care sunt obisnuite sa tasteze fara sa se uite la tastatura? Nu exista optiunea de 32Gb RAM, iar de specificatii vs pret ce sa mai vorbesc.

Reply With Quote