Deci imi vad de treaba si raman cu 55puh4900 atunci. Tudy ai idee de ce nu pot activa pe consola RGB ci doar Yuv? Are tv ul vreo setare sau pur sibsimplu nu stie? Ca nici eu nu stiu care ii diferenta.
Deci imi vad de treaba si raman cu 55puh4900 atunci. Tudy ai idee de ce nu pot activa pe consola RGB ci doar Yuv? Are tv ul vreo setare sau pur sibsimplu nu stie? Ca nici eu nu stiu care ii diferenta.