Si eu la concluzia asta am ajuns. E bun ce am ca nu sunt dispus sa mai investesc in tv daca sunt deocamdata asa scoruri. Astept sa vad ce va fi la anul.
Si eu la concluzia asta am ajuns. E bun ce am ca nu sunt dispus sa mai investesc in tv daca sunt deocamdata asa scoruri. Astept sa vad ce va fi la anul.