Am vorbit la suport și m-au băgat in ceata. Cică sunt redeemable doar de pe Xbox 360, și doar cu Ip de USA. Cu vpn nu merge, am încercat.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Am vorbit la suport și m-au băgat in ceata. Cică sunt redeemable doar de pe Xbox 360, și doar cu Ip de USA. Cu vpn nu merge, am încercat.
Sent from my iPhone using Tapatalk