nici eu nu le am cu manga
ia mai intai Uzumaki, e mai mare si are mai multe povesti in ea = mai mult horror
apoi Gyo si cand apare si Tomie, care pare super interesanta
nici eu nu le am cu manga
ia mai intai Uzumaki, e mai mare si are mai multe povesti in ea = mai mult horror
apoi Gyo si cand apare si Tomie, care pare super interesanta