Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
Stie cineva daca serverele de MP pentru U4 sunt region locked? Ma refer la un lock dependent de originea jocului de baza.
Nu este. Am jucat de pe cont US, varianta digitala, apoi varianta disc, tot regiunea NTSC.