Gata hype-ul dupa 2 zile. M-am saturat de el. M-o ametit de cap in Robinson azi dupa 20 de min de joc. Retur. Nu e pentru mine. Ma intorc la jocurile clasice care de 3 zile imi lipsesc ). Dupa incantarea maxima care a durat 2 zile, concluzia trasa e ca merita sa il joci ocazional, dar nu sa ai 400 Euro blocati in ceva care nu folosesti foarte mult. Parerea mea ca daca nu ti casca pe cap macar 1-1.5 ore pe zi, nu are rost. Si nu vreau sa fac din casca un demo la toti prietenii pe rand sa vada ce si cum. S-a adeverit a fi ca un fel de kinect, pe care la fel l-am abandonat. De asta tot voiam sa ma conving sa nu o cumpar, dar nu am avut cu cine. Poate am motion sickness, nu stiu, doar ca azi eram foarte confuz in joc. Am incercat si Until Dawn, cand a coborat rollercoaster-ul am si abandonat. Vand jocurile, camera, ps move, si inapoi la clasicul gaming. Oi fi prea batran Pe de alta parte, tehnologia e cam nouta, m-am prins si de ce nu am buton ca sa fug in Robinson, ca aia iti mai lipsea, si o perfuzie in vena dupa.