Niste oameni mai nemultumiti ca romanii astia nu cred ca mai exista undeva.
Hai sa va arunce un trailer cu gameplay in ianuarie si in februarie jocul complet plin de probleme ca deh, avem si noi pretentiile noastre.
Niste oameni mai nemultumiti ca romanii astia nu cred ca mai exista undeva.
Hai sa va arunce un trailer cu gameplay in ianuarie si in februarie jocul complet plin de probleme ca deh, avem si noi pretentiile noastre.