La noi prinde mai greu chestia asta numita "arta"... indiferent ca vorbim de arta fotografica, cinematografica, sau de ce nu... arta in gaming. Daca nu e cu "Pac-Pac, rupe-i capul!" si cu efecte in stilul Michael Bay... nu e bine! Pe mine unul m-au intrigat maxim cele 2 trailere... imi place ca e altceva si ma face al naibii de curios! Sper sa fie valabil si pt. story/gameplay... ca asa, daca-mi dai un trailer incitant si dupa aceea e "just another CoD"... yuck!