A venit si al meu, nu credeam că o să mai îmi cumpăr vreodată AC, dar la banii ăștia (40 euro) era păcat să nu. Merci pentru pont [emoji4].
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
A venit si al meu, nu credeam că o să mai îmi cumpăr vreodată AC, dar la banii ăștia (40 euro) era păcat să nu. Merci pentru pont [emoji4].
Sent from my LG-H850 using Tapatalk