Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #18156 SP
    Member Mousey's Avatar
    A venit si al meu, nu credeam că o să mai îmi cumpăr vreodată AC, dar la banii ăștia (40 euro) era păcat să nu. Merci pentru pont [emoji4].

    Sent from my LG-H850 using Tapatalk
    Attached Images Attached Images 20161204_173005.jpg 20161204_173032.jpg 20161204_173430.jpg