Vai de...O sa-i dau o stea, deși americanii pe Twitter vad că cer sezonul 2...
LE: Nu mai pun Spoiler, fugiți de mizeria asta
Vai de...O sa-i dau o stea, deși americanii pe Twitter vad că cer sezonul 2...
LE: Nu mai pun Spoiler, fugiți de mizeria asta