Quote Originally Posted by Dant3 View Post
Vai de...O sa-i dau o stea, deși americanii pe Twitter vad că cer sezonul 2...

LE: Nu mai pun Spoiler, fugiți de mizeria asta
extraordinar domne, extraordinar... hahahaha ( rad si acum de dansul lor )