Da, si mai este The Tunnel, varianta franceza. M-a lasat rece varianta americana. Desi imi place Diane Kruger, nimeni nu poate s-o inlocuiasca pe Sofia Helin in rolul protagonistei.
Da, si mai este The Tunnel, varianta franceza. M-a lasat rece varianta americana. Desi imi place Diane Kruger, nimeni nu poate s-o inlocuiasca pe Sofia Helin in rolul protagonistei.