Va mai uitati la Sherlock? Ultimele 2 episoade au fost extrem de bune, cu niste idei interesante executate intr-un mod cat se poate de unic. Realizarea episoadelor a devenit tot mai buna si complexa in ultimele sezoane si e ceva ce vezi destul de rar, mai ales intr-un serial. S-ar putea ca seria sa se fi terminat, dupa denumirea ultimului episod si finalul "xxxx" (ca sa nu dau vreun spoiler).