Si eu am urmarit cu mare placere primele doua episoade din Sherlock. Din pacate nu am timp de nimic zilele astea, in afara facultatii.
Cu prima fereastra libera ma arunc pe ultimul episod.
Si eu am urmarit cu mare placere primele doua episoade din Sherlock. Din pacate nu am timp de nimic zilele astea, in afara facultatii.
Cu prima fereastra libera ma arunc pe ultimul episod.