Ultimele 2 episoade au fost (aproape) geniale. Imi pare rau ca nu o sa mai avem si altele.
O minisere foarte reusita, ce pe mine a reusit sa ma surprinda in multe randuri (mai rar in ziua de zi la un show TV). Foarte "proaspata" in conditiile in care practic este vorba despre un personaj foarte cunoscut, prezent in foarte multe carti, filme, etc.