Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
17-03-2017 12:15 #18707 SP
Member

Originally Posted by
Darthstone
Sunt bucuros ca am reusit sa pun mana pe joc. Sper sa nu fiu dezamagit, ca si continut stiu ca are destul, grafica si gameplay la fel, in rest chestii vestice nu stiu, sa vad daca ma incanta. Sunt la primul contact cu seria.
Nu vei fi dezamagit