Ba baieti .. mi-am luat TV-u asta acum 2 zile.
Televizor curbat LED Smart Ultra HD, Android, 127cm, Sony BRAVIA KD-50SD8005B
Gen .. am tot intrebat pe colo si colo de ceva recomandari ... cum nu prea am primit asa multe informatii despre HDR si de ce specificatiile pe unele situri sunt diferite de alte situri .. si mai ales ca nu sunt toate specificatiile acolo. In fine ..
Ce parere aveti de Televizor? credeti ca gaseam altceva la banii aia? Am 30 de zile sa ma razgandesc.