Single post: Un TV nou pentru consola mea!
-
Senior Member

Originally Posted by
solaru
Go for Samsung! Si eu eram nehotarat, dar am ales sa aleg Samsung pentru ca in2016 a fost cel mai bun model ( bineinteles sub KS9000, dar peste restul producatorilor dr LEDuri. La OLED era LG dar si pretul era peste...