Quote Originally Posted by ro_explorer View Post
Si eu ma bucur ... nu texturile la modul general ma zgariau ci anumite detalii ... ce sa ii faci daca's perfectionist din fire?
Stii senzatia aia cand vezi o gagica faina rau de tot in club si cand o studiezi mai atent incepi sa vezi imperfectiuni, unele chiar deranjante (gen unghii neingrijite de exemplu, cu oja sarita)? ... detaliile fac diferenta. Ei, HZD e ca o tipa uber faina dar cu oja de pe unghii sarita ...
Esti tu putin carcotas. In viata reala o femeie cu oja putin cojita sau sarita este cea care te ingrijeste, iti face de mancare, iti spala si iti coase, fiind in acest fel nepretuita. Oricand prefer o asemenea femeie, care sa isi faca unghiile cand trebuie, nu cand ai tu nevoie de mancare.
Revenind la subiect, nu cred ca Horizon Zero Dawn si-a propus sa bata Fallout 4 sau The Witcher 3. Insa are foarte mult fun si te tine in suspans la tot pasul, cu privire la derularea povestii. Spre regretul meu, am jucat doar 5 ore pe un PS4 Pro care nu era al meu. Alea 5 ore mi-au adus aminte de frumusetea dar si simplitatea Gothic-ului 3.