Single post: Un TV nou pentru consola mea!
-
Member
Azi vin baietii de la Nemo sa il ridice si sa il duca la Media Galaxy. Am cerut banii inapoi. Nu mai vreau incercari cu 55KS9002.
Am zis ca poate mai incerc in categoria 65" ceva gen 65KS7500. A fost pe la 7500 la emag acum cateva saptamani. Sau 65KS8000. Vad reviewuri pe youtube de la diferiti oameni si nu par sa aiba problemele care au fost la cele 2 TV uri cumparate/testate de mine. Unele erau modele de US. Asa ca ori e loterie ori la noi ajung cele mai slab calitative. Sau ambele.