Parerea mea despre 13 Reasons Why : Cand crezi ca "hai ca acum se intampla ceva" atunci "moare ca la intrare". Povestea e trasa de par, si chiar daca sunt momente cand devine penibil si previzibil pe alocuri, doar ideea filmului m-a tinut pana la capat.