Single post: Un TV nou pentru consola mea!
-
Senior Member

Originally Posted by
gabytro
M-ati distrat cu LG urile voastre

sunt aia care se chemau Goldstar inainte, nu?

NICIODATA nu o sa fie LG peste samsung. De 10 ani le urmaresc si samsung e mai bun PE DEPARTE. Iti iei Lg doar cand n ai bani de samsung; asta e singurul lor avatanaj: pretul.
Da, pe partea de LED sunt buni (nu foarte buni, dat fiind chiar exemplele de mai sus unde gama premium de la Samsung are probleme cu clouding, bleeding & other stuff). La OLED in momentul actual LG sunt cam singurii producatori de panouri, chiar si Panasonic si Sony cumpara de la ei panourile..